Oferta zgodna z ofertą biura edukacji.
Sprawdź!

Szkoły w
WARSZAWIE

Branżowa Szkoła I stopnia nr 66
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 >>więcej>>
Adres:ul. Księcia Janusza 45/47
01-452 Warszawa
Dzielnica:Wola − Koło
Telefon:+48 22 888-27-77

e-mail:sekretariat@ckziu1.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Monter sieci i instalacji sanitarnych (ang) - po szkole podstawowej
Monter sieci i instalacji sanitarnych (ang) - po gimnazjum
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (ang) - po szkole podstawowej
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (ang) - po gimnazjum
Technikum Budowlane nr 5 im. prof. Stefana Bryły
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 >>więcej>>
Adres:ul. Księcia Janusza 45/47
01-452 Warszawa
Dzielnica:Wola − Koło
Telefon:+48 22 888-27-77

e-mail:sekretariat@ckziu1.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik architektury krajobrazu (ang-niem*,ros*) - po gimnazjum
Technik architektury krajobrazu (ang-ros*,niem*) - po szkole podstawowej
Technik budownictwa (ang-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik budownictwa (ang-ros*,niem*) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
38
2018
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego >>więcej>>
Adres:ul. Alojzego Felińskiego 15
01-513 Warszawa
Dzielnica:Żoliborz − Stary Żoliborz
Telefon:+48 22 839-48-13

e-mail:jedynka@jedynka.org
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-niem (ang-niem) - po gimnazjum
biol-chem (ang-hisz) - po gimnazjum
biol-chem (ang-niem) - po gimnazjum
biol-chem-ang (ang-hisz) - po szkole podstawowej
i 27 więcej
Rankingi:
77
2019
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego >>więcej>>
Adres:ul. Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Solec
Telefon:+48 22 628-21-01

e-mail:sekretariat@batory.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
(ang-niem) - oddział międzynarodowy - po szkole podstawowej
(ang-niem,fra) - oddział międzynarodowy - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-niem*,fra*,hisz,wlo,ros) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-niem*,fra*,ros,wlo,hisz) - po szkole podstawowej
i 6 więcej
Rankingi:
3
2019
III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego >>więcej>>
Adres:ul. Rogalińska 2
01-206 Warszawa
Dzielnica:Wola − Czyste
Telefon:+48 22 632-07-53

e-mail:liceum3@lo3.waw.ids.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-fiz (ang-niem*) - po szkole podstawowej
biol-chem-fiz (ang-niem*) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-niem*) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-niem*) - po gimnazjum
i 11 więcej
Rankingi:
65
2019
IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza >>więcej>>
Adres:ul. Saska 59
03-914 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Saska Kępa
Telefon:+48 22 617-85-83

e-mail:sekretariat@mickiewicz.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem (ang-ros) - po gimnazjum
biol-chem-niem (niem-ang) - po szkole podstawowej
geogr-wos-ang (ang-niem) - po gimnazjum
geogr-wos-ang (ang-niem*) - po szkole podstawowej
i 6 więcej
Rankingi:
38
2019
V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Józefa Poniatowskiego >>więcej>>
Adres:ul. Nowolipie 8
00-150 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Muranów
Telefon:+48 22 831-48-04

e-mail:poniatowka@vlo.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-mat (ang-niem) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-niem) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-niem) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-niem) - po gimnazjum
i 12 więcej
Rankingi:
7
2019
VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana >>więcej>>
Adres:ul. Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Stary Mokotów
Telefon:+48 22 844-13-68

e-mail:sekretariat@reytan.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol-chem (ang-niem*,fra*,ros,hisz*) - po gimnazjum
ang-hist-wos (ang-niem*,fra*,ros,hisz*) - po gimnazjum
biol-chem (ang-niem*,fra*,hisz*,ros) - po szkole podstawowej
hist-wos (ang-niem*,fra*,hisz*,ros) - po szkole podstawowej
i 10 więcej
Rankingi:
16
2019
VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego >>więcej>>
Adres:ul. Wawelska 46
02-067 Warszawa
Dzielnica:Ochota − Filtry
Telefon:+48 22 825-05-53

e-mail:julius@liceum7.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-mat (ang-niem*) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-niem*) - po gimnazjum
fiz-inf-mat (ang-niem*) - po szkole podstawowej
geogr-mat (ang-niem*) - po gimnazjum
i 5 więcej
Rankingi:
14
2019
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV >>więcej>>
Adres:ul. Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Dzielnica:Praga Północ − Stara Praga
Telefon:+48 22 619-27-45

e-mail:sekretariat@wladyslaw.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
mat-biol-chem (ang-fra*,hisz*,niem*,ros) - po szkole podstawowej
mat-biol-chem (ang-niem*,fra*,hisz*,ros) - po gimnazjum
mat-fiz-inf (ang-fra*,hisz*,niem*,ros) - po szkole podstawowej
mat-fiz-inf (ang-niem*,fra*,hisz*,ros) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
2
2019
IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej >>więcej>>
Adres:ul. Hoża 88
00-682 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Południowe
Telefon:+48 22 628-05-45

e-mail:ixlo@hoffmanowa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-fiz (ang-fra,niem*,hisz*,ros) - po gimnazjum
biol-chem-fiz (ang-ros,hisz*,niem*,fra) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-fra*,niem*,hisz*,ros*) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-ros*,hisz*,niem*,fra*) - po szkole podstawowej
i 10 więcej
Rankingi:
6
2019
X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi >>więcej>>
Adres:ul. Jana Pawła Woronicza 8
02-625 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Wierzbno
Telefon:+48 22 854-09-10

e-mail:liceum10@krolowka.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-geogr-filoz (ang-fra) - po gimnazjum
ang-geogr-filoz (ang-hisz) - po gimnazjum
biol-chem (ang-niem) - po gimnazjum
biol-chem (ang-ros) - po gimnazjum
i 16 więcej
Rankingi:
45
2019
XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja >>więcej>>
Adres:Plac Stanisława Małachowskiego 1
00-064 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Północne
Telefon:+48 22 828-63-15

e-mail:liceum@rej.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-mat (ang-hisz) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-niem*) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-ros) - po szkole podstawowej
hist-wos-ang (ang-niem*) - po szkole podstawowej
i 16 więcej
Rankingi:
26
2019
XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza >>więcej>>
Adres:ul. Sienna 53
00-820 Warszawa
Dzielnica:Wola − Mirów
Telefon:+48 22 620-82-60

e-mail:lo12@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem (ang-ros,fra) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-fra,ros) - po szkole podstawowej
fiz-inf-mat (ang-niem,ros) - po szkole podstawowej
geogr-mat-ang (ang-hisz) - po szkole podstawowej
i 4 więcej
Rankingi:
52
2019
XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli >>więcej>>
Adres:ul. Oszmiańska 23/25
03-503 Warszawa
Dzielnica:Targówek − Targówek Mieszkaniowy
Telefon:+48 22 679-38-62

e-mail:sekretariat@liceum13.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-fiz-mat (ang-niem,hisz) - po szkole podstawowej
ang-pol-wos (ang-hisz,ros) - po szkole podstawowej
ang-pol-wos (ang-hisz,ros) - po gimnazjum
biol-chem-ang (ang-fra,hisz) - po szkole podstawowej
i 12 więcej
Rankingi:
66
2019
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica >>więcej>>
Adres:ul. Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Dzielnica:Ochota − Filtry
Telefon:+48 22 825-13-25

e-mail:szkola@staszic.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-mat (ang-hisz*,niem*) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-hisz*,niem*) - po gimnazjum
fiz-mat (ang-hisz*,niem*) - po szkole podstawowej
fiz-mat (ang-hisz*,niem*) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
1
2019
XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej >>więcej>>
Adres:ul. Klonowa 16
00-591 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Ujazdów
Telefon:+48 22 849-37-34

e-mail:sekretariat@zmichowska.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol (ang-fra*) - po gimnazjum
ang-hist (ang-fra*) - po gimnazjum
ang-mat-fiz (ang-fra*) - po szkole podstawowej
franc (fra-ang) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
i 7 więcej
Rankingi:
19
2019
XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej >>więcej>>
Adres:ul. ks. Jerzego Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Dzielnica:Żoliborz − Sady Żoliborskie
Telefon:+48 22 663-68-94

e-mail:sekretariat@sempolowska.eu
Rekrutacja w roku 2019/2020:
(fra-ang) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
ang-geogr-mat (fra-ang) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
ang-mat-geogr (ang-fra,hisz) - po szkole podstawowej
biol (fra-ang) - oddział dwujęzyczny - po gimnazjum
i 7 więcej
Rankingi:
27
2019
XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego >>więcej>>
Adres:ul. Elektoralna 5/7
00-137 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Północne
Telefon:+48 22 620-38-33

e-mail:lo17@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
(niem-ang*) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
biol-chem (ang-niem*) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-niem*) - po szkole podstawowej
mat-geogr (ang-niem*) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
15
2019
XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego >>więcej>>
Adres:ul. Smolna 30
00-375 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Północne
Telefon:+48 22 827-89-49

e-mail:szkola@zamoyski.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-mat (ang*-niem*,fra*) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-niem*,fra*) - po gimnazjum
mat-fiz-chem (ang-niem*,fra*) - po szkole podstawowej
mat-fiz-chem (ang-niem*,fra*) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
12
2019
XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy >>więcej>>
Adres:ul. Zbaraska 1
04-014 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Grochów
Telefon:+48 22 810-38-29

e-mail:lo19@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-ang (ang-fra*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-fra*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
mat-biol-chem (ang-niem*,fra*,ros*) - po gimnazjum
mat-fiz-ang (ang-fra*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
i 5 więcej
Rankingi:
25
2019
XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja >>więcej>>
Adres:ul. Grójecka 93
02-101 Warszawa
Dzielnica:Ochota − Rakowiec
Telefon:+48 22 822-21-02

e-mail:hugo@21lo.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-franc (ang-fra) - po szkole podstawowej
ang-niem (ang-niem) - po szkole podstawowej
biol-chem (ang-fra*,hisz*,niem*,ros*) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-fra*,hisz*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
i 9 więcej
Rankingi:
29
2019
XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti >>więcej>>
Adres:ul. Leopolda Staffa 111
01-884 Warszawa
Dzielnica:Bielany − Słodowiec
Telefon:+48 22 834-03-57

e-mail:lo22@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol-chem (ang-hisz*) - po szkole podstawowej
ang-biol-chem (ang-hisz*) - po gimnazjum
ang-mat-fiz (ang-niem*) - po szkole podstawowej
ang-mat-fiz (ang-niem*) - po gimnazjum
i 9 więcej
Rankingi:
21
2019
XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie >>więcej>>
Adres:ul. Naddnieprzańska 2/4
04-205 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Gocławek
Telefon:+48 22 516-91-61

e-mail:sekretariat@liceum23.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol-chem (ang-niem,fra) - po szkole podstawowej
ang-biol-chem (ang-niem,fra) - po gimnazjum
ang-biol-geogr (ang-niem,fra) - po szkole podstawowej
ang-biol-geogr (ang-niem,hisz) - po szkole podstawowej
i 8 więcej
Rankingi:
65
2018
XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida >>więcej>>
Adres:ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Dzielnica:Wola − Koło
Telefon:+48 22 836-42-92

e-mail:sekretariat@norwid.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-hist (ang-fra,niem) - po szkole podstawowej
ang-hist (ang-fra,niem) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-niem,fra) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-niem,fra) - po gimnazjum
i 8 więcej
Rankingi:
35
2019
XXV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego >>więcej>>
Adres:ul. Halna 20
04-961 Warszawa
Dzielnica:Wawer − Miedzeszyn
Telefon:+48 22 277-20-12

e-mail:XXVLO@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-ang (ang-hisz*,niem*,ros*) - po gimnazjum
biol-chem-ang (ang-niem*,hisz*,ros*) - po szkole podstawowej
geogr-wos-ang (ang-hisz*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
geogr-wos-ang (ang-hisz*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
i 7 więcej
Rankingi:
78
2019
XXVI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Henryka Jankowskiego "KUBY" >>więcej>>
Adres:ul. Alpejska 16
04-628 Warszawa
Dzielnica:Wawer − Anin
Telefon:+48 22 277-11-01

e-mail:26lo@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
geogr-biol-ang (ang-hisz*,niem*) - po szkole podstawowej
geogr-biol-ang (ang-hisz*,niem*) - po gimnazjum
hist-pol-ang (ang-hisz*,niem*) - oddział integracyjny - po szkole podstawowej
hist-pol-ang (ang-hisz*,niem*) - oddział integracyjny - po gimnazjum
i 3 więcej
Rankingi:
68
2018
XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego >>więcej>>
Adres:ul. Polna 5
00-625 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Południowe
Telefon:+48 22 825-01-72

e-mail:sekretariat@czacki.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-mat (hisz,niem,fra,ros-ang) - po szkole podstawowej
fiz-inf-mat (fra,hisz,niem,ros-ang) - po szkole podstawowej
geogr-mat (fra,hisz,niem,ros-ang) - po szkole podstawowej
hist-ang-h.szt. (ang-niem,hisz,ros) - po gimnazjum
i 6 więcej
Rankingi:
4
2019
XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego >>więcej>>
Adres:ul. Wiktorska 99
02-575 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Stary Mokotów
Telefon:+48 22 844-29-21

e-mail:lo28@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem (ang-fra) - po szkole podstawowej
biol-chem (ang-fra) - po gimnazjum
biol-chem (ang-niem) - po szkole podstawowej
biol-chem (ang-niem) - po gimnazjum
i 16 więcej
Rankingi:
18
2019
XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego >>więcej>>
Adres:ul. Wolność 1/3
01-018 Warszawa
Dzielnica:Wola − Nowolipki
Telefon:+48 22 838-50-82

e-mail:lo@sniadek.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-geogr (ang-hisz,niem) - po gimnazjum
ang-geogr (ang-niem,hisz) - po szkole podstawowej
ang-mat-geogr (ang-fra*,hisz*,niem*,ros,wlo) - po gimnazjum
biol-chem-ang (ang-fra*,hisz*,niem*,ros,wlo) - po szkole podstawowej
i 6 więcej
Rankingi:
76
2019
XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika >>więcej>>
Adres:ul. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
Dzielnica:Wola − Czyste
Telefon:+48 22 632-75-70

e-mail:szkola@kopernik.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
(ang-fra*,hisz*,niem*) - oddział międzynarodowy - po szkole podstawowej
(ang-fra*,hisz*,niem*) - oddział międzynarodowy - po gimnazjum
biol-chem (ang-fra*,hisz*,niem*) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
biol-chem (ang-fra*,hisz*,niem*) - oddział dwujęzyczny - po gimnazjum
i 6 więcej
Rankingi:
9
2019
XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa >>więcej>>
Adres:ul. Zakrzewska 24A
00-737 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Sielce
Telefon:+48 22 841-06-93

e-mail:sekretariat@cervantes.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-hiszp (ang-hisz*) - po gimnazjum
hist-geogr-hiszp (hisz-ang) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
hist-geogr-hiszp (hisz-ang) - oddział dwujęzyczny - po gimnazjum
mat-geogr-hiszp (ang-hisz*) - po szkole podstawowej
i 4 więcej
Rankingi:
24
2019
XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa >>więcej>>
Adres:ul. Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Saska Kępa
Telefon:+48 22 617-74-13

e-mail:sekretariat@prus.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
(ang-hisz*,niem*) - oddział dwujęzyczny/międzynarodowy - po gimnazjum
(ang-niem*,hisz*) - oddział dwujęzyczny/międzynarodowy - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-fra,niem,hisz*) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-hisz*,niem*) - oddział dwujęzyczny - po gimnazjum
i 11 więcej
Rankingi:
28
2019
XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego >>więcej>>
Adres:ul. Świętokrzyska 1
00-360 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Północne
Telefon:+48 22 827-95-35

e-mail:sekretariat@37lo.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-wło-pol (ang-wlo) - po szkole podstawowej
mat-biol-chem (ang*-niem*,wlo,ros) - po szkole podstawowej
mat-fiz-inf (ang*-niem*,ros,wlo) - po gimnazjum
mat-fiz-inf (ang*-niem*,wlo,ros) - po szkole podstawowej
i 5 więcej
Rankingi:
17
2019
XXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa Polskiego >>więcej>>
Adres:ul. Bogumiła Zuga 16
01-806 Warszawa
Dzielnica:Bielany − Stare Bielany
Telefon:+48 22 633-85-15

e-mail:lo39@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-ang (ang*-niem,ros,hisz) - po szkole podstawowej
biol-chem-ang (ang*-niem,ros,hisz) - po gimnazjum
biol-geogr-ang (ang*-niem,ros,hisz) - oddział sportowy - po szkole podstawowej
biol-geogr-ang (ang*-niem,ros,hisz) - oddział sportowy - po gimnazjum
i 7 więcej
Rankingi:
76
2018
XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego >>więcej>>
Adres:ul. Platynowa 1
00-808 Warszawa
Dzielnica:Wola − Mirów
Telefon:+48 22 620-99-68

e-mail:szkola@zeromski.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-pol-hist-wos (ang-fra*,hisz*,niem*,wlo) - oddział dwujęzyczny - po gimnazjum
ang-pol-hist-wos (ang-hisz*,niem*,fra*,wlo) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
biol-chem (ang-fra*,hisz*,niem*,wlo) - po gimnazjum
biol-chem (ang-hisz*,niem*,fra*,wlo) - po szkole podstawowej
i 8 więcej
Rankingi:
13
2019
XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela >>więcej>>
Adres:ul. Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Dzielnica:Bielany − Marymont-Kaskada
Telefon:+48 22 833-13-33

e-mail:sekretariat@lelewel.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-mat (ang-hisz*) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-hisz*) - po gimnazjum
hist-pol-filoz (ang-fra*) - po szkole podstawowej
hist-wos (ang-fra*) - po szkole podstawowej
i 11 więcej
Rankingi:
22
2019
XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej >>więcej>>
Adres:ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 22
02-513 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Stary Mokotów
Telefon:+48 22 849-69-64

e-mail:lo42@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem (ang-niem,wlo*,hisz) - po gimnazjum
biol-chem-ang (ang-niem*,hisz,fra) - po szkole podstawowej
geogr-mat-ang (ang-niem*,hisz*) - po gimnazjum
hist-pol (ang-hisz,niem,wlo*) - po gimnazjum
i 5 więcej
Rankingi:
63
2019
XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego >>więcej>>
Adres:ul. Mahatmy Gandhiego 13
02-645 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Wierzbno
Telefon:+48 22 844-00-85

e-mail:szkola@lo43.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol-chem (ang-fra) - po gimnazjum
ang-biol-chem (ang-fra*) - po szkole podstawowej
ang-biol-chem (ang-niem*) - po szkole podstawowej
ang-biol-chem (ang-niem*) - po gimnazjum
i 23 więcej
Rankingi:
75
2018
XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha (dawniej Dobiszewskiego)
XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha >>więcej>>
Adres:ul. Dolna 6
00-774 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Sielce
Telefon:+48 22 840-36-48

e-mail:lo44@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-ang (ang-fra) - po szkole podstawowej
biol-chem-ang (ang-niem) - po szkole podstawowej
hist-wos-ang (ang-fra) - po szkole podstawowej
hist-wos-ang (ang-niem) - po szkole podstawowej
i 12 więcej
Rankingi:
41
2019
XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta >>więcej>>
Adres:ul. Miła 26
01-047 Warszawa
Dzielnica:Wola − Nowolipki
Telefon:+48 22 838-35-32

e-mail:lo45@traugutt.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol-chem (ang-niem*) - po szkole podstawowej
ang-geogr (ang-niem) - po szkole podstawowej
ang-inf (ang-hisz*) - po szkole podstawowej
ang-inf (ang-hisz*) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
69
2018
XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego >>więcej>>
Adres:ul. Żuromińska 4
03-341 Warszawa
Dzielnica:Targówek − Bródno
Telefon:+48 22 811-02-63

e-mail:liceum@czarniecki.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-mat-geogr-inf (ang-niem*) - po gimnazjum
biol-chem-obcy (ang-fra*,hisz*,niem*,ros*,wlo*) - po gimnazjum
biol-chem-obcy (fra*,hisz*,niem*,ros*,wlo*-ang) - po szkole podstawowej
geogr-hist-hiszp (hisz*-ang) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
i 10 więcej
Rankingi:
80
2019
XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego >>więcej>>
Adres:ul. Międzyborska 64/70
04-010 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Grochów
Telefon:+48 22 810-22-01

e-mail:lo47@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-ang (ang-fra*,hisz*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
biol-chem-ang (ang-fra*,niem*,ros*,hisz*) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-fra*,hisz*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
mat-fiz-inf (ang-fra*,hisz*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
i 5 więcej
Rankingi:
47
2019
XLVIII Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego >>więcej>>
Adres:ul. Szczęśliwicka 50/54
02-353 Warszawa
Dzielnica:Ochota − Stara Ochota
Telefon:+48 22 822-06-58

e-mail:lo48@lo48.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-geogr (ang-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
ang-geogr (ang-niem*,ros*) - po gimnazjum
biol-chem (ang-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
biol-chem (ang-niem*,ros*) - po gimnazjum
i 8 więcej
Rankingi:
53
2019
XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego >>więcej>>
Adres:ul. Fryderyka Joliot-Curie 14
02-646 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Wierzbno
Telefon:+48 22 844-13-21

e-mail:lo49@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
(niem-ang) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
ang-hiszp-wos (hisz*-ang) - po szkole podstawowej
ang-niem-wos (niem*-ang) - po szkole podstawowej
geogr-mat-hiszp (ang-hisz*) - po gimnazjum
i 9 więcej
Rankingi:
50
2019
LI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki >>więcej>>
Adres:ul. Kadrowa 9
04-421 Warszawa
Dzielnica:Rembertów − Stary Rembertów
Telefon:+48 22 611-93-91

e-mail:lo51@lilo.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-ang (ang-hisz*,niem*,ros*,fra,wlo) - po szkole podstawowej
biol-chem-ang (ang-niem*,hisz*,fra,wlo,ros*) - po gimnazjum
geogr-wos-ang (ang-hisz*,niem*,ros*,fra,wlo) - po szkole podstawowej
mat-geogr-wos (ang-niem*,hisz*,fra,wlo,ros*) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
82
2019
LVI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego >>więcej>>
Adres:ul. Dzieci Warszawy 42
02-495 Warszawa
Dzielnica:Ursus − Skorosze
Telefon:+48 22 662-64-12

e-mail:lo56@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol (ang-hisz*,niem*,ros*,fra*) - po gimnazjum
ang-mat-geogr (ang-niem*,hisz*) - po gimnazjum
ang-pol (ang-hisz*,niem*,ros*,fra*) - po szkole podstawowej
ang-pol (ang-hisz*,niem*,ros*,fra*) - po szkole podstawowej
i 5 więcej
Rankingi:
71
2018
LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego >>więcej>>
Adres:ul. Samuela Bogumiła Lindego 20
01-952 Warszawa
Dzielnica:Bielany − Wrzeciono
Telefon:+48 22 834-86-58

e-mail:lo59@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang (ang-hisz) - oddział mistrzostwa sportowego - po gimnazjum
ang (ang-hisz) - oddział mistrzostwa sportowego - po gimnazjum
ang (ang-hisz) - oddział mistrzostwa sportowego - po gimnazjum
ang (ang-hisz) - oddział mistrzostwa sportowego - po gimnazjum
i 24 więcej
Rankingi:
73
2018
LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Generała Broni Władysława Andersa >>więcej>>
Adres:ul. Konwiktorska 5/7
00-216 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Nowe Miasto
Telefon:+48 22 831-67-53

e-mail:sekretariat@anders.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang (ang-niem*) - oddział sportowy - po szkole podstawowej
ang (ang-niem*) - oddział sportowy - po szkole podstawowej
ang (ang-niem*) - oddział sportowy - po szkole podstawowej
ang (ang-niem*) - oddział sportowy - po szkole podstawowej
i 16 więcej
Rankingi:
86
2019
LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha >>więcej>>
Adres:ul. Ludwika Hirszfelda 11
02-776 Warszawa
Dzielnica:Ursynów − Ursynów-Centrum
Telefon:+48 22 643-10-77

e-mail:sekretariat@liceum63.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol (ang-niem*,hisz*) - po szkole podstawowej
ang-biol (ang-niem*,hisz*) - po gimnazjum
ang-hist (ang-niem*,hisz*) - po szkole podstawowej
ang-hist (ang-niem*,hisz*) - po gimnazjum
i 7 więcej
Rankingi:
81
2018
58
2018
LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" >>więcej>>
Adres:ul. Elbląska 51
01-737 Warszawa
Dzielnica:Żoliborz − Sady Żoliborskie
Telefon:+48 22 633-24-04

e-mail:lo64@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang (ang-ros*) - po szkole podstawowej
ang (ang-ros*) - po gimnazjum
franc (fra*-ang) - po szkole podstawowej
franc (fra*-ang) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
8
2018
7
2018
6
2018
LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema >>więcej>>
Adres:ul. Marynarska 2/6
02-674 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Służewiec
Telefon:+48 22 843-37-13

e-mail:lo65@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-geogr-wos (ang-hisz,wlo) - oddział integracyjny - po gimnazjum
ang-geogr-wos (ang-hisz,wlo) - oddział integracyjny ogólnodostępny - po gimnazjum
biol-chem (ang-ros) - po gimnazjum
biol-chem (ang-ros*) - po szkole podstawowej
i 10 więcej
Rankingi:
79
2019
LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego >>więcej>>
Adres:ul. Hoża 11/15
00-528 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Południowe
Telefon:+48 22 629-70-63

e-mail:sekretariat@jezioranski.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
mat-biol-ang (ang-hisz*) - po gimnazjum
mat-biol-ang (ang-niem*) - po gimnazjum
mat-biol-chem (ang-hisz*) - po szkole podstawowej
mat-biol-chem (ang-niem*) - po szkole podstawowej
i 25 więcej
Rankingi:
8
2019
LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego >>więcej>>
Adres:ul. Ludwika Narbutta 31
02-536 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Stary Mokotów
Telefon:+48 22 646-52-76

e-mail:lo68@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol (ang-niem*,hisz*) - po szkole podstawowej
ang-biol (ang-niem*,hisz*) - po szkole podstawowej
ang-biol (ang-niem*,hisz*) - po gimnazjum
ang-biol (ang-niem*,hisz*) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
85
2018
49
2018
LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego >>więcej>>
Adres:ul. Edwarda Dembowskiego 1
02-784 Warszawa
Dzielnica:Ursynów − Ursynów Północny
Telefon:+48 22 641-82-90

e-mail:liceum@kamyk.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-mat (ang-hisz) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-hisz) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-niem) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-niem) - po gimnazjum
i 12 więcej
Rankingi:
36
2019
LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego >>więcej>>
Adres:ul. Grochowska 346/348
03-838 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Kamionek
Telefon:+48 22 619-13-60

e-mail:sekretariat@jasinski.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol (ang-niem*) - po gimnazjum
ang-biol (ang-ros*) - po gimnazjum
ang-biol-chem (ang-niem*) - po szkole podstawowej
ang-biol-chem (ang-ros*) - po szkole podstawowej
i 16 więcej
Rankingi:
89
2018
62
2018
LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego >>więcej>>
Adres:ul. Czerniakowska 128
00-454 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Ujazdów
Telefon:+48 22 841-42-66

e-mail:sekretariat@sobieski.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-ang (ang-fra*,hisz*,niem*) - oddział sportowy - po szkole podstawowej
biol-ang (ang-fra*,hisz*,niem*) - oddział sportowy - po gimnazjum
biol-chem (ang-fra*,hisz*,niem*) - po szkole podstawowej
biol-chem (ang-fra*,hisz*,niem*) - po gimnazjum
i 8 więcej
Rankingi:
68
2019
LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego >>więcej>>
Adres:ul. Kowelska 1
03-432 Warszawa
Dzielnica:Praga Północ − Nowa Praga
Telefon:+48 22 619-30-83

e-mail:pilsudski@pilsudski.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-geogr-wos (ang-hisz*,niem*,ros*,wlo*,fra*) - po gimnazjum
ang-hist-pol (ang-fra*,niem*,ros*,hisz*,wlo*) - po gimnazjum
ang-pol-geogr (ang*-hisz*,niem*,ros*,fra*,wlo*) - po gimnazjum
ang-wos-hist (ang-hisz*,niem*,ros*,fra*,wlo*) - po gimnazjum
i 6 więcej
Rankingi:
66
2018
LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej >>więcej>>
Adres:ul. Anieli Krzywoń 3
01-391 Warszawa
Dzielnica:Bemowo − Jelonki Południowe
Telefon:+48 22 664-40-49

e-mail:sekretariat@pawlikowska.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-geogr-hiszp (ang-hisz*) - po gimnazjum
ang-geogr-niem (ang-niem*) - po szkole podstawowej
ang-geogr-niem (ang-niem*) - po gimnazjum
biol-chem-ang (ang-hisz*) - po szkole podstawowej
i 22 więcej
Rankingi:
87
2019
LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry >>więcej>>
Adres:ul. Miła 7
00-180 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Muranów
Telefon:+48 22 831-14-54

e-mail:sekretariat@fredro.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-geogr (ang-fra*,niem*,hisz*) - po gimnazjum
biol-chem (ang-fra*,niem*,hisz*) - po gimnazjum
chem-biol (ang-niem*,hisz*,fra*,ros*) - po szkole podstawowej
geogr-ang (ang-niem*,hisz*,fra*,ros*) - po szkole podstawowej
i 3 więcej
Rankingi:
37
2019
LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu "Zośka" >>więcej>>
Adres:ul. Kajetana Garbińskiego 1
01-122 Warszawa
Dzielnica:Wola − Ulrychów
Telefon:+48 22 836-48-38

e-mail:sekretariat@zoska.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-mat-fiz (ang-niem*,fra*) - po gimnazjum
biol-chem-ang (ang-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
biol-chem-ang (ang-ros*,niem*) - po gimnazjum
geogr-wos-ang (ang-hisz*,ros*) - po szkole podstawowej
i 6 więcej
Rankingi:
75
2019
XCIV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka >>więcej>>
Adres:ul. Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Dzielnica:Bielany − Marymont-Ruda
Telefon:+48 22 833-02-58

e-mail:sekretariat@maczek.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-ang (ang-fra,hisz,niem,ros,wlo) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-hisz) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-wlo) - po szkole podstawowej
hist-geogr-wos (ang-hisz) - po szkole podstawowej
i 11 więcej
Rankingi:
42
2019
XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta >>więcej>>
Adres:ul. Fundamentowa 38/42
04-036 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Grochów
Telefon:+48 22 671-99-27

e-mail:sekretariat@herbert99lo.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-mat (ang-niem) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-niem) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-ros) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-ros) - po gimnazjum
i 15 więcej
Rankingi:
48
2019
CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta >>więcej>>
Adres:ul. Vincenta van Gogha 1
03-188 Warszawa
Dzielnica:Białołęka − Tarchomin
Telefon:+48 22 884-43-80

e-mail:sekretariat@zs.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol-chem (ang-fra*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
ang-biol-chem (ang-fra*,niem*,ros*) - po gimnazjum
ang-hist-wos (ang-fra*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
ang-hist-wos (ang-fra*,niem*,ros*) - po gimnazjum
i 11 więcej
Rankingi:
64
2019
CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia >>więcej>>
Adres:ul. Złota 58
00-821 Warszawa
Dzielnica:Wola − Mirów
Telefon:+48 22 620-11-41

e-mail:sekretariat@zlota58.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem (ang-fra*,niem*) - po szkole podstawowej
biol-chem (ang-fra*,niem*) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-hisz*,niem*) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-niem*,hisz*) - po gimnazjum
i 6 więcej
Rankingi:
84
2019
CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki >>więcej>>
Adres:ul. Leopolda Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Dzielnica:Bielany − Słodowiec
Telefon:+48 22 864-08-91

e-mail:sekretariat@domeyko.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
mat-ang-geogr (ang-niem*) - po gimnazjum
mat-ang-niem (ang-niem*) - po szkole podstawowej
mat-biol-chem (ang-niem*) - po szkole podstawowej
mat-biol-chem (ang-niem*) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
20
2019
CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana >>więcej>>
Adres:ul. Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
Dzielnica:Targówek − Targówek Mieszkaniowy
Telefon:+48 22 511-95-00

e-mail:lo137@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-ang (ang-niem,fra) - po szkole podstawowej
biol-chem-niem (niem-ang) - po gimnazjum
franc-hist-pol (fra-ang) - po gimnazjum
geogr-ang-franc (fra*-ang) - po szkole podstawowej
i 9 więcej
Rankingi:
56
2019
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego >>więcej>>
Adres:ul. Wojciecha Żywnego 25
02-701 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Wierzbno
Telefon:+48 22 620-25-06

e-mail:lo155@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
mat-biol-chem (ang-hisz*) - po szkole podstawowej
mat-biol-chem (ang-hisz*) - po gimnazjum
mat-biol-chem (ang-niem*) - po szkole podstawowej
mat-biol-chem (ang-niem*) - po gimnazjum
i 12 więcej
CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" >>więcej>>
Adres:ul. Podchorążych 49/61
00-722 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Sielce
Telefon:+48 22 841-71-61

e-mail:lo156@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem (ang-hisz*,niem*) - oddział integracyjny - po szkole podstawowej
biol-chem (ang-hisz*,niem*) - oddział integracyjny ogólnodostępny - po szkole podstawowej
biol-chem-ang (ang-hisz*,niem*) - oddział integracyjny - po gimnazjum
biol-chem-ang (ang-hisz*,niem*) - oddział integracyjny ogólnodostępny - po gimnazjum
i 12 więcej
CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie >>więcej>>
Adres:ul. Świętokrzyska 18a
00-052 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Północne
Telefon:+48 22 826-97-92

e-mail:lo157@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-mat (ang-fra*) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-fra*) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-hisz*) - po szkole podstawowej
biol-chem-mat (ang-hisz*) - po gimnazjum
i 23 więcej
CLVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej >>więcej>>
Adres:ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Dzielnica:Ursynów − Ursynów-Centrum
Telefon:+48 22 643-20-33

e-mail:sekretariat@158liceum.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-ang (ang-hisz*,niem*,fra,ros) - po szkole podstawowej
biol-chem-ang (ang-hisz*,niem*,fra,ros) - po gimnazjum
geogr-wos-ang (ang-hisz*) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
hiszp-geogr (ang-hisz*) - po gimnazjum
i 6 więcej
CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego >>więcej>>
Adres:ul. Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Dzielnica:Włochy − Stare Włochy
Telefon:+48 22 863-77-87

e-mail:liceum@solipska.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-mat-geogr (ang-niem*,hisz*,ros*) - po szkole podstawowej
biol-chem (ang-hisz*,niem*,ros) - po gimnazjum
biol-chem (ang-hisz*,niem*,ros) - po gimnazjum
biol-chem-mat (ang-niem*,hisz*,ros*) - po szkole podstawowej
i 6 więcej
CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego >>więcej>>
Adres:ul. Józefa Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
Dzielnica:Ochota − Rakowiec
Telefon:+48 22 822-31-29

e-mail:lo160@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-pol (ang-hisz*,niem*,fra) - po gimnazjum
biol-chem (ang-hisz*,niem*,fra) - po gimnazjum
biol-chem (ang-niem*,hisz*,fra) - po szkole podstawowej
geogr-mat (ang-niem*,hisz*,fra) - po szkole podstawowej
i 6 więcej
CLXI Liceum Ogólnokształcące >>więcej>>
Adres:ul. Smocza 19
01-051 Warszawa
Dzielnica:Wola − Nowolipki
Telefon:+48 22 838-11-05

e-mail:lo161@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-ang (ang-hisz*,niem*) - po gimnazjum
biol-chem-ang (ang-niem*,hisz*) - po szkole podstawowej
geogr-mat (hisz-ang) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
geogr-mat (hisz-ang) - oddział dwujęzyczny - po gimnazjum
i 2 więcej
CLXII Liceum Ogólnokształcące >>więcej>>
Adres:ul. Turmoncka 2
03-254 Warszawa
Dzielnica:Targówek − Bródno
Telefon:+48 22 811-19-08

e-mail:lo162@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-ang (ang*-hisz*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
biol-chem-ang (ang*-hisz*,ros*,niem*) - po gimnazjum
mat-chem-ang (ang*-hisz*,ros*,niem*) - po szkole podstawowej
mat-chem-ang (ang*-niem*,ros*,hisz*) - po gimnazjum
i 18 więcej
CLXIII Liceum Ogólnokształcące >>więcej>>
Adres:ul. Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Dzielnica:Wesoła
Telefon:+48 22 773-23-35

e-mail:kontakt@sp385.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
mat-ang (ang-niem*,hisz*) - po szkole podstawowej
mat-ang (ang-niem*,hisz*) - po gimnazjum
pol-ang (ang-niem*,hisz*) - po szkole podstawowej
pol-ang (ang-niem*,hisz*) - po gimnazjum
CLXIV Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego >>więcej>>
Adres:Chełmska 23
05-077 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Sielce
Telefon:

e-mail:brak danych
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-geogr (ang*-niem*) - oddział mistrzostwa sportowego - po szkole podstawowej
ang-geogr (ang*-niem*) - oddział mistrzostwa sportowego - po szkole podstawowej
ang-geogr (ang*-niem*) - oddział mistrzostwa sportowego - po gimnazjum
ang-geogr (ang*-niem*) - oddział mistrzostwa sportowego - po gimnazjum
Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne >>więcej>>
Adres:ul. Gen. Witolda Urbanowicza 25A
00-908 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Solec
Telefon:+48 26 183-95-10

e-mail:sekretariat.woli@wat.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
1WLI/g - po gimnazjum
1WLI/p - po szkole podstawowej
LXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne im. Janiny Zawadowskiej
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 "SOS" >>więcej>>
Adres:ul. Przemysława Gintrowskiego 36
02-697 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Służew
Telefon:+48 22 647-01-16

e-mail:sekretariatsos@wp.pl
LXXXV Liceum Ogólnokształcące Specjalne
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 "KĄT" >>więcej>>
Adres:ul. Zorzy 17
04-639 Warszawa
Dzielnica:Wawer − Anin
Telefon:+48 22 613-35-76

e-mail:mosoc2@edu.um.warszawa.pl
CXLI Liceum Ogólnokształcące Specjalne
Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych >>więcej>>
Adres:Aleja Władysława Reymonta 16
01-842 Warszawa
Dzielnica:Bielany − Stare Bielany
Telefon:+48 22 834-86-84

e-mail:zpow@zpow.eu
Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 67 im. Macieja Kozłowskiego
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 >>więcej>>
Adres:ul. Jana Brożka 26
01-451 Warszawa
Dzielnica:Wola − Koło
Telefon:+48 22 836-78-73

e-mail:sekretariat.mos6@edu.um.warszawa.pl
Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 63
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7 >>więcej>>
Adres:ul. Osowska 81
04-351 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Grochów
Telefon:+48 22 516-98-20

e-mail:mos7@mos7.edu.pl
Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 62
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej >>więcej>>
Adres:ul. Koźmińska 7
00-448 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Solec
Telefon:+48 22 629-16-10

e-mail:sekretariat@kozminska.edu.pl
CXXXVI Liceum Ogólnokształcące Specjalne
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej >>więcej>>
Adres:ul. Koźmińska 7
00-448 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Solec
Telefon:+48 22 629-16-10

e-mail:sekretariat@kozminska.edu.pl
Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 50
Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego >>więcej>>
Adres:Plac Trzech Krzyży 4/6
00-499 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Południowe
Telefon:+48 22 628-04-31

e-mail:instytutgluch@edu.um.warszawa.pl
CXXIV Liceum Ogólnokształcące Specjalne
Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego >>więcej>>
Adres:Plac Trzech Krzyży 4/6
00-499 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Południowe
Telefon:+48 22 628-04-31

e-mail:instytutgluch@edu.um.warszawa.pl
Technikum Specjalne nr 28
Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego >>więcej>>
Adres:Plac Trzech Krzyży 4/6
00-499 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Południowe
Telefon:+48 22 628-04-31

e-mail:instytutgluch@edu.um.warszawa.pl
Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 52
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego >>więcej>>
Adres:ul. Łucka 17/23
00-842 Warszawa
Dzielnica:Wola − Mirów
Telefon:+48 22 624-28-91

e-mail:sekretariat@oswg-wawa.edu.pl
CXXXIX Liceum Ogólnokształcące Specjalne
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego >>więcej>>
Adres:ul. Łucka 17/23
00-842 Warszawa
Dzielnica:Wola − Mirów
Telefon:+48 22 624-28-91

e-mail:sekretariat@oswg-wawa.edu.pl
Technikum Specjalne nr 31
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego >>więcej>>
Adres:ul. Łucka 17/23
00-842 Warszawa
Dzielnica:Wola − Mirów
Telefon:+48 22 624-28-91

e-mail:sekretariat@oswg-wawa.edu.pl
Technikum nr 29
Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych >>więcej>>
Adres:ul. Ogrodowa 16
00-896 Warszawa
Dzielnica:Wola − Mirów
Telefon:+48 22 620-50-51

e-mail:sekretariat@ogrodowa.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik hotelarstwa (ang-fra,niem,ros) - po szkole podstawowej
Technik hotelarstwa (ang-fra,niem,ros) - po gimnazjum
Technik organizacji turystyki (ang-fra,niem,ros) - po szkole podstawowej
Technik organizacji turystyki (ang-fra,niem,ros) - po gimnazjum
i 2 więcej
Rankingi:
145
2019
Technikum Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego >>więcej>>
Adres:ul. Polna 7
00-625 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Południowe
Telefon:+48 22 825-02-52

e-mail:sekretariat@technikumpolna.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik informatyk (ang-hisz) - po szkole podstawowej
Technik informatyk (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik programista (ang-hisz) - po szkole podstawowej
Technik programista (ang-hisz) - po gimnazjum
i 6 więcej
Technikum Architektoniczno-Budowlane im. Stanisława Noakowskiego
Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego >>więcej>>
Adres:ul. Przyrynek 9
00-219 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Nowe Miasto
Telefon:+48 22 831-06-96

e-mail:sekretariat@tab.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik budownictwa (ang*-hisz,niem*) - po gimnazjum
Technik budownictwa (ang*-niem*,hisz) - po szkole podstawowej
Technik inżynierii sanitarnej (ang*-niem) - po gimnazjum
Technik inżynierii sanitarnej (ang*-niem*) - po szkole podstawowej
Rankingi:
71
2019
Branżowa Szkoła Elektroniczna I stopnia nr 2
Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych >>więcej>>
Adres:ul. gen. Józefa Zajączka 7
01-518 Warszawa
Dzielnica:Żoliborz − Stary Żoliborz
Telefon:+48 22 839-12-23

e-mail:zseil@zseil.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Elektronik (ang) - po gimnazjum
Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel"
Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych >>więcej>>
Adres:ul. gen. Józefa Zajączka 7
01-518 Warszawa
Dzielnica:Żoliborz − Stary Żoliborz
Telefon:+48 22 839-12-23

e-mail:zseil@zseil.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik elektronik (ang-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik elektronik (ang-niem*,ros*) - po gimnazjum
Technik elektryk (ang-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik elektryk (ang-niem*,ros*) - po gimnazjum
i 6 więcej
Rankingi:
45
2019
Branżowa Szkoła Fototechniczna I stopnia
Zespół Szkół Fototechnicznych >>więcej>>
Adres:ul. Spokojna 13
01-044 Warszawa
Dzielnica:Wola − Powązki
Telefon:+48 22 838-70-91

e-mail:info@fotospokojna.com
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Fotograf (ang) - po szkole podstawowej
Fotograf (ang) - po gimnazjum
Technikum Fototechniczne
Zespół Szkół Fototechnicznych >>więcej>>
Adres:ul. Spokojna 13
01-044 Warszawa
Dzielnica:Wola − Powązki
Telefon:+48 22 838-70-91

e-mail:info@fotospokojna.com
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik fotografii i multimediów (ang-niem) - po gimnazjum
Technik fotografii i multimediów (ang-niem) - po gimnazjum
Technik fotografii i multimediów (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik fotografii i multimediów (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik fotografii i multimediów (ang-niem*) - po gimnazjum
Rankingi:
362
2019
Branżowa Szkoła I stopnia nr 20 im. prof. Stanisława Bergera
Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich >>więcej>>
Adres:ul. Majdańska 30/36
04-110 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Grochów
Telefon:+48 22 810-04-89

e-mail:info@zsgh.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Cukiernik (ang) - po szkole podstawowej
Cukiernik (ang) - po gimnazjum
Kucharz (ang) - po szkole podstawowej
Kucharz (ang) - po gimnazjum
Technikum Gastronomiczno - Hotelarskie nr 2 im. prof. Stanisława Bergera
Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich >>więcej>>
Adres:ul. Majdańska 30/36
04-110 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Grochów
Telefon:+48 22 810-04-89

e-mail:info@zsgh.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik hotelarstwa (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik hotelarstwa (ang-niem) - po gimnazjum
Technik żywienia i usług gastronomicznych (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik żywienia i usług gastronomicznych (ang-niem) - po gimnazjum
Rankingi:
13
2018
Branżowa Szkoła Gastronomiczna I stopnia
Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego >>więcej>>
Adres:ul. Poznańska 6/8
00-680 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Południowe
Telefon:+48 22 628-56-28

e-mail:sekretariat@admzsg.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Cukiernik (ang) - po szkole podstawowej
Cukiernik (ang) - po gimnazjum
Kucharz (ang) - po szkole podstawowej
Kucharz (ang) - po gimnazjum
Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 1
Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego >>więcej>>
Adres:ul. Poznańska 6/8
00-680 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Południowe
Telefon:+48 22 628-56-28

e-mail:sekretariat@admzsg.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik hotelarstwa (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik hotelarstwa (ang-niem*) - po gimnazjum
Technik usług kelnerskich (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik żywienia i usług gastronomicznych (ang-niem*) - po szkole podstawowej
i 5 więcej
Rankingi:
70
2019
Branżowa Szkoła I stopnia nr 64
Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 >>więcej>>
Adres:ul. Krasnołęcka 3
00-734 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Sielce
Telefon:+48 22 841-23-62

e-mail:zshg@zshg.waw.ids.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Kucharz (ang) - po szkole podstawowej
Kucharz (ang) - po gimnazjum
Technikum Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomiczne nr 21
Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 >>więcej>>
Adres:ul. Krasnołęcka 3
00-734 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Sielce
Telefon:+48 22 840-48-96

e-mail:zshg@zshg.waw.ids.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik hotelarstwa (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik hotelarstwa (ang-niem) - po gimnazjum
Technik organizacji turystyki (ang-hisz) - po szkole podstawowej
Technik organizacji turystyki (ang-hisz) - po gimnazjum
i 2 więcej
XXXII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Grota-Roweckiego
Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 >>więcej>>
Adres:ul. Stawki 10
00-178 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Muranów
Telefon:+48 22 831-16-83

e-mail:zslie1@zslie1.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
(ang-niem) - po szkole podstawowej
hist-pol (ang-niem,wlo,hisz,ros) - po szkole podstawowej
Technikum Ekonomiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika
Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 >>więcej>>
Najbliższy dzień otwarty:
22 maja
Adres:ul. Stawki 10
00-178 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Muranów
Telefon:+48 22 831-16-83

e-mail:zslie1@zslie1.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik ekonomista (ang-niem,wlo,hisz,ros) - po szkole podstawowej
Technik ekonomista (ang-niem,wlo,ros,hisz) - po gimnazjum
Technik logistyk (ang-niem,ros,wlo) - po szkole podstawowej
Technik logistyk (ang-niem,wlo,ros) - po gimnazjum
Rankingi:
65
2019
LXXX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 >>więcej>>
Adres:ul. Wiśniowa 56
02-520 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Stary Mokotów
Telefon:+48 22 646-44-99

e-mail:szkola@tm1.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol-chem (ang-hisz) - po szkole podstawowej
ang-biol-chem (ang-niem*) - po szkole podstawowej
ang-mat-inf (ang-hisz) - po szkole podstawowej
ang-mat-inf (ang-hisz) - po gimnazjum
i 5 więcej
Rankingi:
59
2019
Technikum Mechatroniczne nr 1
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 >>więcej>>
Adres:ul. Wiśniowa 56
02-520 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Stary Mokotów
Telefon:+48 22 646-44-99

e-mail:szkola@tm1.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik informatyk (ang-hisz*) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
Technik informatyk (ang-hisz*) - po szkole podstawowej
Technik informatyk (ang-hisz*) - po gimnazjum
Technik informatyk (ang-niem*,ros*) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
i 6 więcej
Rankingi:
1
2019
Branżowa Szkoła I stopnia nr 4
Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 >>więcej>>
Adres:ul. Kazimierzowska 60
02-573 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Stary Mokotów
Telefon:+48 22 849-62-18

e-mail:sekretariat@zso.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Fryzjer (ang*) - po szkole podstawowej
Fryzjer (ang*) - po gimnazjum
Technikum Odzieżowe i Fryzjerskie im. Marii Bratkowskiej
Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 >>więcej>>
Adres:ul. Kazimierzowska 60
02-573 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Stary Mokotów
Telefon:+48 22 849-62-18

e-mail:sekretariat@zso.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik przemysłu mody (ang*-hisz*) - po szkole podstawowej
Technik przemysłu mody (ang*-hisz*) - po gimnazjum
Technik przemysłu mody (ang*-niem*) - po szkole podstawowej
Technik przemysłu mody (ang*-niem*) - po gimnazjum
i 8 więcej
Rankingi:
24
2018
Branżowa Szkoła Poligraficzna I stopnia
Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego >>więcej>>
Adres:ul. Stawki 14
00-178 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Muranów
Telefon:+48 22 831-52-61

e-mail:sekretariat@zspoligraf.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Drukarz offsetowy (ang) - po szkole podstawowej
Drukarz offsetowy (ang) - po gimnazjum
Technikum Poligraficzne
Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego >>więcej>>
Adres:ul. Stawki 14
00-178 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Muranów
Telefon:+48 22 831-52-61

e-mail:sekretariat@zspoligraf.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej (ang-niem) - po gimnazjum
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej (ang-niem) - po gimnazjum
i 5 więcej
Rankingi:
363
2019
Branżowa Szkoła Spożywczo-Gastronomiczna I stopnia im. Jana Pawła II
Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych >>więcej>>
Adres:ul. Komorska 17/23
04-161 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Gocławek
Telefon:+48 22 610-35-88

e-mail:zssgl@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Kucharz (ang) - po szkole podstawowej
Kucharz (ang) - po gimnazjum
Piekarz (ang) - po szkole podstawowej
Piekarz (ang) - po gimnazjum
Technikum Spożywczo-Gastronomiczne im. Jana Pawła II
Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych >>więcej>>
Adres:ul. Komorska 17/23
04-161 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Gocławek
Telefon:+48 22 610-35-88

e-mail:zssgl@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik technologii żywności (ang-niem,hisz) - po szkole podstawowej
Technik technologii żywności (ang-niem,hisz) - po gimnazjum
Technik usług kelnerskich (ang-niem,hisz) - po szkole podstawowej
Technik usług kelnerskich (ang-niem,hisz) - po gimnazjum
i 2 więcej
Rankingi:
22
2018
Branżowa Szkoła Samochodowa I stopnia nr 2
Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 >>więcej>>
Adres:ul. Szczęśliwicka 56
02-353 Warszawa
Dzielnica:Ochota − Szczęśliwice
Telefon:+48 22 824-05-45

e-mail:zssamoch@zssamoch.internetdsl.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Mechanik pojazdów samochodowych (ang*) - po szkole podstawowej
Mechanik pojazdów samochodowych (ang*) - po szkole podstawowej
Mechanik pojazdów samochodowych (ang*) - po gimnazjum
Technikum Samochodowe nr 1 im. Romana Macieja Pijanowskiego
Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 >>więcej>>
Adres:ul. Szczęśliwicka 56
02-353 Warszawa
Dzielnica:Ochota − Szczęśliwice
Telefon:+48 22 824-05-45

e-mail:zssamoch@zssamoch.internetdsl.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik pojazdów samochodowych (ang*-niem*) - po szkole podstawowej
Technik pojazdów samochodowych (ang*-niem*) - po szkole podstawowej
Technik pojazdów samochodowych (ang*-niem*) - po szkole podstawowej
Technik pojazdów samochodowych (ang*-niem*) - po gimnazjum
i 6 więcej
Rankingi:
26
2018
Branżowa Szkoła Samochodowa I stopnia nr 1
Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 >>więcej>>
Adres:Aleja Jana Pawła II 69
01-038 Warszawa
Dzielnica:Wola − Nowolipki
Telefon:+48 22 838-04-61

e-mail:zssl2@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Mechanik pojazdów samochodowych (ang) - po szkole podstawowej
Mechanik pojazdów samochodowych (ang) - po gimnazjum
Technikum Samochodowe nr 2 im. Czesława Orłowskiego
Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 >>więcej>>
Adres:Aleja Jana Pawła II 69
01-038 Warszawa
Dzielnica:Wola − Nowolipki
Telefon:+48 22 838-04-61

e-mail:zssl2@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik pojazdów samochodowych (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik pojazdów samochodowych (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik pojazdów samochodowych (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik pojazdów samochodowych (ang-niem) - po szkole podstawowej
i 6 więcej
Rankingi:
28
2018
Branżowa Szkoła I stopnia nr 11
Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. Ignacego Jana Paderewskiego >>więcej>>
Adres:ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa
Dzielnica:Żoliborz − Sady Żoliborskie
Telefon:+48 22 663-30-38

e-mail:zssl3@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Kierowca mechanik (ang) - po gimnazjum
Kierowca mechanik (ang*) - po szkole podstawowej
Lakiernik samochodowy (ang) - po gimnazjum
Lakiernik samochodowy (ang*) - po szkole podstawowej
i 4 więcej
Technikum Samochodowe nr 3
Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. Ignacego Jana Paderewskiego >>więcej>>
Adres:ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa
Dzielnica:Żoliborz − Sady Żoliborskie
Telefon:+48 22 663-30-38

e-mail:zssl3@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik logistyk (ang-niem*) - po gimnazjum
Technik logistyk (ang-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik mechatronik (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik mechatronik (ang-niem*) - po gimnazjum
i 2 więcej
Rankingi:
32
2018
Technikum Ekonomiczne nr 8
Zespół Szkół nr 3 im. 2 Armii Wojska Polskiego >>więcej>>
Adres:ul. Fryderyka Joliot-Curie 13
02-646 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Wierzbno
Telefon:+48 22 844-66-63

e-mail:zs3@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik ekonomista (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik ekonomista (ang-niem) - po gimnazjum
Technik ekonomista (ang-ros) - po gimnazjum
Technik rachunkowości (ang-hisz) - po szkole podstawowej
i 4 więcej
Rankingi:
20
2018
Technikum nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Zespół Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego >>więcej>>
Najbliższy dzień otwarty:
28 maja
Adres:ul. Szczęśliwicka 46
02-353 Warszawa
Dzielnica:Ochota − Stara Ochota
Telefon:+48 22 823-14-36

e-mail:zsel4@zse4.waw.ids.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik ekonomista (ang*-niem*) - po szkole podstawowej
Technik ekonomista (ang-niem*) - po gimnazjum
Technik handlowiec (ang*-niem*) - po szkole podstawowej
Technik handlowiec (ang-niem*) - po gimnazjum
i 6 więcej
Rankingi:
29
2018
CXI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kisielewskiego
Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego >>więcej>>
Adres:ul. Szczawnicka 1
04-089 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Grochów
Telefon:+48 22 810-54-23

e-mail:kisiel@zse5.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
(ang-niem) - oddział integracyjny - po szkole podstawowej
(ang-niem) - oddział integracyjny - po gimnazjum
(ang-niem) - po szkole podstawowej
(ang-niem) - po gimnazjum
i 2 więcej
Technikum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego >>więcej>>
Adres:ul. Szczawnicka 1
04-089 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Grochów
Telefon:+48 22 810-54-23

e-mail:kisiel@zse5.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik ekonomista (ang-niem) - oddział integracyjny - po szkole podstawowej
Technik ekonomista (ang-niem) - oddział integracyjny - po gimnazjum
Technik ekonomista (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik ekonomista (ang-niem) - po szkole podstawowej
i 6 więcej
Rankingi:
37
2018
CXXV Liceum Ogólnokształcące im. Waldemara Milewicza
Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego >>więcej>>
Adres:ul. Chłodna 36/46
00-872 Warszawa
Dzielnica:Wola − Mirów
Telefon:+48 22 654-16-01

e-mail:zs7@zs7.eu
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol (ang-hisz,niem,ros) - po szkole podstawowej
ang-biol (ang-hisz,niem,ros) - po gimnazjum
ang-geogr-wos (ang-hisz,niem,ros) - po szkole podstawowej
ang-geogr-wos (ang-hisz,niem,ros) - po gimnazjum
i 2 więcej
Rankingi:
64
2018
Technikum nr 3 im. Ludwika Krzywickiego
Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego >>więcej>>
Adres:ul. Chłodna 36/46
00-872 Warszawa
Dzielnica:Wola − Mirów
Telefon:+48 22 620-93-44

e-mail:zs7@zs7.eu
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik ekonomista (ang-hisz,niem,ros) - po szkole podstawowej
Technik ekonomista (ang-hisz,niem,ros) - po gimnazjum
Technik logistyk (ang-hisz,niem,ros) - po szkole podstawowej
Technik logistyk (ang-hisz,niem,ros) - po gimnazjum
i 2 więcej
Rankingi:
145
2018
11
2018
Technikum nr 25 im. Stanisława Staszica
Zespół Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica >>więcej>>
Adres:ul. Włodzimierza Perzyńskiego 10
01-883 Warszawa
Dzielnica:Bielany − Słodowiec
Telefon:+48 22 833-28-68

e-mail:zs10@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik ekonomista (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik ekonomista (ang-niem) - po gimnazjum
Technik informatyk (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik informatyk (ang-niem) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
31
2018
Technikum nr 20
Zespół Szkół nr 11 im. Władysława Grabskiego >>więcej>>
Adres:ul. Ratuszowa 13
03-450 Warszawa
Dzielnica:Praga Północ − Nowa Praga
Telefon:+48 22 619-30-58

e-mail:zs11@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik ekonomista (ang*-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik ekonomista (ang*-niem*,ros*) - po gimnazjum
Technik handlowiec (ang*-niem*,ros*) - po gimnazjum
Technik handlowiec (ang*-ros*,niem*) - po szkole podstawowej
i 4 więcej
Rankingi:
36
2018
XCVII Liceum Ogólnokształcące im. Olimpijczyków Polskich
Zespół Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich >>więcej>>
Adres:ul. Siennicka 15
04-395 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Grochów
Telefon:+48 22 277-14-16

e-mail:zs12@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-ang (ang-niem) - oddział sportowy - po gimnazjum
biol-ang (ang-niem) - oddział sportowy - po gimnazjum
biol-ang-pol (ang-hisz,niem) - oddział sportowy - po szkole podstawowej
biol-ang-pol (ang-niem,hisz) - oddział sportowy - po szkole podstawowej
i 4 więcej
Technikum nr 12
Zespół Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich >>więcej>>
Adres:ul. Siennicka 15
04-395 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Grochów
Telefon:+48 22 277-14-16

e-mail:zs12@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik logistyk (ang-hisz) - po gimnazjum
Technik logistyk (ang-hisz,niem) - po szkole podstawowej
Technik logistyk (ang-niem,hisz) - po szkole podstawowej
Technik organizacji turystyki (ang-hisz) - po szkole podstawowej
Technik organizacji turystyki (ang-hisz) - po gimnazjum
Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof. dr Stanisława Kluźniaka
Zespół Szkół nr 14 >>więcej>>
Adres:ul. Józefa Szanajcy 5
03-481 Warszawa
Dzielnica:Praga Północ − Nowa Praga
Telefon:+48 22 619-47-13

e-mail:zs14@zs14.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik budowy dróg (ang*-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik budowy dróg (ang-niem*,ros*) - po gimnazjum
Technik geodeta (ang*-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik geodeta (ang-niem*,ros*) - po gimnazjum
i 8 więcej
Rankingi:
190
2019
LXXIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zawiszaków Proporca "Victoria"
Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" >>więcej>>
Adres:ul. Promienista 12a
02-428 Warszawa
Dzielnica:Włochy − Nowe Włochy
Telefon:+48 22 863-73-04

e-mail:zs17@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
geogr-ang (ang*-hisz*,niem*) - po szkole podstawowej
geogr-ang (ang*-hisz*,niem*) - po gimnazjum
LII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Stanisława Reymonta
Zespół Szkół nr 18 >>więcej>>
Adres:ul. Stefana Żeromskiego 81
01-882 Warszawa
Dzielnica:Bielany − Stare Bielany
Telefon:+48 22 834-72-01

e-mail:dyrekcja@zs18.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-pol-ang (ang*-hisz*,niem*) - po szkole podstawowej
biol-pol-ang (ang*-hisz*,niem*) - po gimnazjum
geogr-hiszp-ang (ang*-hisz*) - po gimnazjum
hiszp-ang-geogr (ang*-hisz*) - po szkole podstawowej
i 2 więcej
Rankingi:
69
2019
Technikum Księgarskie im. Stefana Żeromskiego
Zespół Szkół nr 18 >>więcej>>
Adres:ul. Stefana Żeromskiego 81
01-882 Warszawa
Dzielnica:Bielany − Stare Bielany
Telefon:+48 22 834-72-01

e-mail:dyrekcja@zs18.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej (ang*-hisz*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej (ang*-hisz*,niem*,ros*) - po gimnazjum
Technik księgarstwa (ang*-hisz*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik księgarstwa (ang*-hisz*,niem*,ros*) - po gimnazjum
i 2 więcej
Rankingi:
261
2019
LXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Leopolda Okulickiego
Zespół Szkół nr 21 >>więcej>>
Adres:ul. Saska 78
03-914 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Saska Kępa
Telefon:+48 22 617-33-74

e-mail:zs21@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem-ang (ang-niem) - po szkole podstawowej
pol-hist-ang (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technikum nr 27 im. prof. Józefa Zawadzkiego
Zespół Szkół nr 21 >>więcej>>
Adres:ul. Saska 78
03-914 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Saska Kępa
Telefon:+48 22 617-33-74

e-mail:zs21@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik analityk (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik analityk (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik analityk (ang-niem) - po gimnazjum
Technik analityk (ang-niem) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
67
2019
LXXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Emiliana Konopczyńskiego
Zespół Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego >>więcej>>
Adres:ul. Emiliana Konopczyńskiego 4
00-335 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Północne
Telefon:+48 22 826-43-80

e-mail:zs22ek@poczta.onet.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-fiz-mat (ang-ros*) - po gimnazjum
ang-niem-geogr (ang-niem*) - po gimnazjum
biol-ang-pol (ang-hisz*) - po szkole podstawowej
biol-ang-pol (ang-hisz*) - po gimnazjum
i 6 więcej
Rankingi:
78
2018
61
2018
Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 1
Zespół Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego >>więcej>>
Adres:ul. Emiliana Konopczyńskiego 4
00-335 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Śródmieście Północne
Telefon:+48 22 826-43-80

e-mail:zs22ek@poczta.onet.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik elektronik (ang-niem*) - po gimnazjum
Rankingi:
14
2018
LVIII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Zespół Szkół nr 23 >>więcej>>
Adres:ul. Górnośląska 31
00-432 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Solec
Telefon:+48 22 621-13-50

e-mail:liceum@zs23.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol-chem (ang-hisz*) - po szkole podstawowej
ang-biol-chem (ang-niem*) - po szkole podstawowej
ang-hist-wos (ang-hisz*) - po szkole podstawowej
ang-hist-wos (ang-wlo*) - po szkole podstawowej
i 8 więcej
Rankingi:
67
2019
Technikum Budownictwa i Architektury nr 1 im. prof. Zdzisława Mączeńskiego
Zespół Szkół nr 23 >>więcej>>
Adres:ul. Górnośląska 31
00-432 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Solec
Telefon:+48 22 621-13-50

e-mail:technikum@zs23.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik budownictwa (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik budownictwa (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik budownictwa (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik budownictwa (ang-niem*) - po gimnazjum
i 12 więcej
Rankingi:
19
2018
LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944
Zespół Szkół nr 26 >>więcej>>
Adres:ul. Urbanistów 3
02-397 Warszawa
Dzielnica:Ochota − Szczęśliwice
Telefon:+48 22 822-20-31

e-mail:zs26@zs26.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol (ang*-niem*,ros*) - oddział integracyjny - po szkole podstawowej
ang-geogr-wos (ang*-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
biol-ang (ang*-niem*,ros*) - oddział integracyjny ogólnodostępny - po szkole podstawowej
biol-ang-chem (ang*-niem*,ros*) - po gimnazjum
i 9 więcej
Technikum nr 24
Zespół Szkół nr 26 >>więcej>>
Adres:ul. Urbanistów 3
02-397 Warszawa
Dzielnica:Ochota − Szczęśliwice
Telefon:+48 22 822-20-31

e-mail:zs26@zs26.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej (ang*-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej (ang*-ros*,niem*) - po gimnazjum
Technik informatyk (ang*-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik informatyk (ang*-niem*,ros*) - po gimnazjum
Rankingi:
18
2018
Branżowa Szkoła I stopnia nr 31
Zespół Szkół nr 27 >>więcej>>
Adres:ul. Przemysława Gintrowskiego 38
02-697 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Służew
Telefon:+48 22 843-66-81

e-mail:zs27@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Fryzjer (ang) - po szkole podstawowej
Fryzjer (ang*) - po gimnazjum
wielozawodowa (ang*,ros*) - po gimnazjum
wielozawodowa (ang,ros) - po szkole podstawowej
Branżowa Szkoła I stopnia nr 61
Zespół Szkół nr 28 >>więcej>>
Adres:ul. gen. Józefa Zajączka 7
01-518 Warszawa
Dzielnica:Żoliborz − Stary Żoliborz
Telefon:+48 22 844-36-34

e-mail:zs28@zs28.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Elektryk (ang) - po szkole podstawowej
Technikum Elektryczne nr 2 im. Synów Pułku
Zespół Szkół nr 28 >>więcej>>
Adres:ul. gen. Józefa Zajączka 7
01-518 Warszawa
Dzielnica:Żoliborz − Stary Żoliborz
Telefon:+48 22 844-36-34

e-mail:zs28@zs28.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik elektryk (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik elektryk (ang-niem) - po gimnazjum
Technik teleinformatyk (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik teleinformatyk (ang-niem) - po gimnazjum
Branżowa Szkoła Rzemiosł Artystycznych I stopnia nr 65
Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego >>więcej>>
Adres:ul. Alojzego Felińskiego 13
01-513 Warszawa
Dzielnica:Żoliborz − Stary Żoliborz
Telefon:+48 22 839-00-41

e-mail:zs31@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Złotnik-jubiler (ang) - po szkole podstawowej
Złotnik-jubiler (ang) - po gimnazjum
CXIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kilińskiego
Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego >>więcej>>
Adres:ul. Alojzego Felińskiego 13
01-513 Warszawa
Dzielnica:Żoliborz − Stary Żoliborz
Telefon:+48 22 839-00-41

e-mail:zs31@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-wos (ang-niem) - po szkole podstawowej
ang-wos (ang-niem) - po gimnazjum
pol-ang-h.szt. (ang-niem) - po szkole podstawowej
pol-hist-h.szt. (ang-niem) - po szkole podstawowej
pol-hist-h.szt. (ang-niem) - po gimnazjum
Rankingi:
70
2018
Technikum Mechaniczne nr 7 im. Jana Kilińskiego
Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego >>więcej>>
Adres:ul. Alojzego Felińskiego 13
01-513 Warszawa
Dzielnica:Żoliborz − Stary Żoliborz
Telefon:+48 22 839-00-41

e-mail:zs31@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik optyk (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik optyk (ang-niem) - po gimnazjum
Technik reklamy (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik reklamy (ang-niem) - po gimnazjum
Branżowa Szkoła I stopnia nr 39
Zespół Szkół nr 32 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego >>więcej>>
Adres:ul. Ożarowska 71
01-408 Warszawa
Dzielnica:Wola − Koło
Telefon:+48 22 836-40-62

e-mail:zs32@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Sprzedawca (ang) - po szkole podstawowej
Sprzedawca (ang) - po gimnazjum
wielozawodowa (ang) - oddział integracyjny - po szkole podstawowej
wielozawodowa (ang) - oddział integracyjny - po gimnazjum
i 4 więcej
XCII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi
Zespół Szkół nr 32 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego >>więcej>>
Adres:ul. Ożarowska 71
01-408 Warszawa
Dzielnica:Wola − Koło
Telefon:+48 22 836-40-62

e-mail:zs32@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol-chem (ang-hisz,niem) - po gimnazjum
ang-geogr-inf (ang-niem,hisz) - oddział integracyjny - po gimnazjum
ang-geogr-inf (ang-niem,hisz) - oddział integracyjny ogólnodostępny - po gimnazjum
ang-hist-wos (ang-hisz,niem) - oddział integracyjny - po szkole podstawowej
i 6 więcej
Rankingi:
90
2018
67
2018
Technikum nr 23 im. Fryderyka Skarbka
Zespół Szkół nr 32 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego >>więcej>>
Adres:ul. Ożarowska 71
01-408 Warszawa
Dzielnica:Wola − Koło
Telefon:+48 22 836-40-62

e-mail:zs32@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik ortopeda (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik ortopeda (ang-niem) - po gimnazjum
Rankingi:
21
2018
Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Zespół Szkół nr 33 >>więcej>>
Adres:ul. Targowa 86
03-448 Warszawa
Dzielnica:Praga Północ − Nowa Praga
Telefon:+48 22 619-37-89

e-mail:zs33@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Elektromechanik pojazdów samochodowych (ang*) - po szkole podstawowej
Elektromechanik pojazdów samochodowych (ang*) - po gimnazjum
Mechanik motocyklowy (ang*) - po szkole podstawowej
Mechanik motocyklowy (ang*) - po gimnazjum
i 2 więcej
Technikum nr 6
Zespół Szkół nr 33 >>więcej>>
Adres:ul. Targowa 86
03-448 Warszawa
Dzielnica:Praga Północ − Nowa Praga
Telefon:+48 22 619-37-89

e-mail:zs33@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik elektryk (ang*-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik elektryk (ang*-niem*,ros*) - po gimnazjum
Technik pojazdów samochodowych (ang*-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik pojazdów samochodowych (ang*-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik pojazdów samochodowych (ang*-niem*,ros*) - po gimnazjum
Rankingi:
34
2018
Branżowa Szkoła I stopnia nr 41
Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I >>więcej>>
Adres:ul. Mieszka I 7
03-886 Warszawa
Dzielnica:Targówek − Targówek Fabryczny
Telefon:+48 22 744-24-15

e-mail:zs34@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Fryzjer (ang) - po szkole podstawowej
Fryzjer (ang*) - po gimnazjum
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (ang) - po szkole podstawowej
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (ang*) - po gimnazjum
i 2 więcej
Technikum nr 30
Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I >>więcej>>
Adres:ul. Mieszka I 7
03-886 Warszawa
Dzielnica:Targówek − Targówek Fabryczny
Telefon:+48 22 744-24-15

e-mail:zs34@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik budownictwa (ang*-niem*) - po gimnazjum
Technik budownictwa (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik technologii drewna (ang*-niem*) - po gimnazjum
Technik technologii drewna (ang-niem*) - po szkole podstawowej
i 2 więcej
Branżowa Szkoła I stopnia nr 18
Zespół Szkół nr 35 im. Zofii Jaroszewicz "Kasi" >>więcej>>
Adres:ul. Stefana Żeromskiego 22/28
01-831 Warszawa
Dzielnica:Bielany − Stare Bielany
Telefon:+48 22 834-32-64

e-mail:zs35@zs35.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Sprzedawca (ang) - po gimnazjum
Technikum Ekonomiczne nr 5
Zespół Szkół nr 35 im. Zofii Jaroszewicz "Kasi" >>więcej>>
Adres:ul. Stefana Żeromskiego 22/28
01-831 Warszawa
Dzielnica:Bielany − Stare Bielany
Telefon:+48 22 834-32-64

e-mail:zs35@zs35.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik ekonomista (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik ekonomista (ang-niem*) - po gimnazjum
Technik handlowiec (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik handlowiec (ang-niem*) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
35
2018
Branżowa Szkoła I stopnia nr 57
Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka >>więcej>>
Adres:ul. Marcina Kasprzaka 19/21
01-211 Warszawa
Dzielnica:Wola − Czyste
Telefon:+48 22 632-02-11

e-mail:zs@kasprzak.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Mechatronik (ang) - po gimnazjum
Technikum Elektroniczne nr 1
Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka >>więcej>>
Adres:ul. Marcina Kasprzaka 19/21
01-211 Warszawa
Dzielnica:Wola − Czyste
Telefon:+48 22 632-02-11

e-mail:zs@kasprzak.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik elektronik (ang-ros*) - po szkole podstawowej
Technik elektronik (ang-ros*) - po gimnazjum
Technik informatyk (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik informatyk (ang-niem*) - po gimnazjum
i 2 więcej
Rankingi:
76
2019
Branżowa Szkoła I stopnia nr 55
Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej >>więcej>>
Adres:Aleja Stanów Zjednoczonych 24
03-964 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Saska Kępa
Telefon:+48 22 871-89-37

e-mail:zs37@zs37.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych (ang) - po szkole podstawowej
Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych (ang) - po gimnazjum
XCVI Liceum Ogólnokształcące im. Agnieszki Osieckiej
Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej >>więcej>>
Adres:Aleja Stanów Zjednoczonych 24
03-964 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Saska Kępa
Telefon:+48 22 871-89-37

e-mail:zs37@zs37.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
mat-inf-ang (ang-niem) - po szkole podstawowej
pol-hist (ang-fra) - po szkole podstawowej
pol-hist (ang-fra) - po gimnazjum
Rankingi:
72
2018
Technikum Łączności im. prof. dr inż. Janusza Groszkowskiego
Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej >>więcej>>
Adres:Aleja Stanów Zjednoczonych 24
03-964 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Saska Kępa
Telefon:+48 22 871-89-37

e-mail:zs37@zs37.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik informatyk (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik informatyk (ang-niem,ros) - po gimnazjum
Technik informatyk (ang-niem,ros) - po gimnazjum
Technik programista (ang-niem) - po szkole podstawowej
i 6 więcej
Rankingi:
289
2018
15
2018
Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 51 im. Marii Grzegorzewskiej
Zespół Szkół Specjalnych nr 38 >>więcej>>
Adres:ul. Namysłowska 10
03-455 Warszawa
Dzielnica:Praga Północ − Nowa Praga
Telefon:+48 22 619-72-34

e-mail:sekretariat@zs38.edu.pl
Branżowa Szkoła Ogrodnicza I stopnia
Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego >>więcej>>
Adres:ul. Bełska 1/3
02-638 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Wyględów
Telefon:+48 22 848-53-86

e-mail:zs39@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Ogrodnik (ang) - po szkole podstawowej
Ogrodnik (ang) - po gimnazjum
Technikum Ogrodnicze
Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego >>więcej>>
Adres:ul. Bełska 1/3
02-638 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Wyględów
Telefon:+48 22 848-53-86

e-mail:zs39@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik architektury krajobrazu (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik architektury krajobrazu (ang-niem*) - po gimnazjum
Technik ochrony środowiska (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik ochrony środowiska (ang-niem*) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
25
2018
Branżowa Szkoła I stopnia nr 12 im. Stefana Starzyńskiego
Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego >>więcej>>
Adres:ul. Objazdowa 3
03-771 Warszawa
Dzielnica:Praga Północ − Szmulowizna
Telefon:+48 22 619-45-40

e-mail:szkola@zs40.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Mechatronik (ang*) - po szkole podstawowej
Mechatronik (ang*) - po gimnazjum
XX Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego
Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego >>więcej>>
Adres:ul. Objazdowa 3
03-771 Warszawa
Dzielnica:Praga Północ − Szmulowizna
Telefon:+48 22 619-45-40

e-mail:szkola@zs40.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-geogr (ang*-niem,ros) - oddział sportowy - po szkole podstawowej
biol-geogr (ang*-niem,ros) - oddział sportowy - po szkole podstawowej
biol-geogr (ang*-niem,ros) - oddział sportowy - po szkole podstawowej
biol-geogr-ang (ang*-niem,ros) - oddział sportowy - po gimnazjum
i 6 więcej
Technikum Mechaniczne nr 5 im. Stefana Starzyńskiego
Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego >>więcej>>
Adres:ul. Objazdowa 3
03-771 Warszawa
Dzielnica:Praga Północ − Szmulowizna
Telefon:+48 22 619-45-40

e-mail:szkola@zs40.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik automatyk (ang*-niem,ros) - po szkole podstawowej
Technik automatyk (ang*-niem,ros) - po gimnazjum
Technik energetyk (ang*-niem,ros) - po szkole podstawowej
Technik energetyk (ang*-niem,ros) - po gimnazjum
i 4 więcej
Rankingi:
30
2018
CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Księdza Józefa Woźniaka
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 >>więcej>>
Adres:ul. Bartnicza 2
03-358 Warszawa
Dzielnica:Targówek − Bródno
Telefon:+48 22 811-18-20

e-mail:zs41@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-pol (ang-niem*,hisz*) - oddział integracyjny - po szkole podstawowej
ang-pol (ang-niem*,hisz*) - oddział integracyjny ogólnodostępny - po szkole podstawowej
ang-pol-obcy (ang-niem*,hisz*) - oddział integracyjny - po szkole podstawowej
ang-pol-obcy (ang-niem*,hisz*) - oddział integracyjny ogólnodostępny - po szkole podstawowej
i 4 więcej
Rankingi:
79
2018
Branżowa Szkoła I stopnia nr 37 im. Jana Karskiego
Zespół Szkół nr 42 >>więcej>>
Adres:ul. Dzieci Warszawy 42
02-495 Warszawa
Dzielnica:Ursus − Skorosze
Telefon:+48 22 662-62-81

e-mail:zs42@karski.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
wielozawodowa (ang) - po szkole podstawowej
wielozawodowa (ang) - po gimnazjum
Technikum nr 8 im. Jana Karskiego
Zespół Szkół nr 42 >>więcej>>
Adres:ul. Dzieci Warszawy 42
02-495 Warszawa
Dzielnica:Ursus − Skorosze
Telefon:+48 22 662-62-81

e-mail:zs42@karski.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik informatyk (ang-niem*) - oddział sportowy - po szkole podstawowej
Technik informatyk (ang-niem*) - oddział sportowy - po gimnazjum
Technik informatyk (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik informatyk (ang-niem*) - po gimnazjum
i 8 więcej
Rankingi:
33
2018
LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego
Zespół Szkół nr 49 >>więcej>>
Adres:ul. Lwa Tołstoja 2
01-910 Warszawa
Dzielnica:Bielany − Wawrzyszew
Telefon:+48 22 835-95-58

e-mail:zs49@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-chem (ang-hisz,niem) - po gimnazjum
biol-chem (ang-niem,hisz) - po szkole podstawowej
geogr-ang (ang-hisz,niem) - po gimnazjum
geogr-ang (ang-niem,hisz) - po szkole podstawowej
i 2 więcej
Rankingi:
74
2018
CX Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana
Zespół Szkół nr 59 >>więcej>>
Adres:ul. Jana III Sobieskiego 68
02-930 Warszawa
Dzielnica:Mokotów − Sadyba
Telefon:+48 22 842-47-92

e-mail:sekretariat@cxlo.waw.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-biol-chem (ang-niem) - po szkole podstawowej
ang-biol-chem (ang-niem) - po gimnazjum
ang-biol-chem (ang-wlo) - po szkole podstawowej
ang-biol-chem (ang-wlo) - po gimnazjum
i 8 więcej
L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy
Zespół Szkół nr 73 >>więcej>>
Adres:ul. Wenantego Burdzińskiego 4
03-480 Warszawa
Dzielnica:Praga Północ − Nowa Praga
Telefon:+48 22 619-23-71

e-mail:lo50@lo50.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-geogr-mat (ang*-niem*,ros*,por) - oddział integracyjny - po gimnazjum
ang-geogr-mat (ang*-niem*,ros*,por) - oddział integracyjny ogólnodostępny - po gimnazjum
biol-chem-fiz (ang*-niem*,por,ros*) - po szkole podstawowej
biol-chem-fiz (ang*-niem*,ros*,por) - po gimnazjum
i 12 więcej
Rankingi:
46
2019
CXXIII Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" >>więcej>>
Adres:Aleja Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa
Dzielnica:Wawer − Międzylesie
Telefon:+48 22 815-11-26

e-mail:sekretariat@zss78.warszawa.pl
XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego
Zespół Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego >>więcej>>
Adres:ul. Wiertnicza 26
02-952 Warszawa
Dzielnica:Wilanów − Wilanów Królewski
Telefon:+48 22 277-15-00

e-mail:sekretariat@kostka-potocki.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
ang-geogr-mat (ang-fra,niem,hisz,wlo) - po gimnazjum
ang-mat-fiz (ang-fra,hisz,niem,wlo) - po szkole podstawowej
ang-mat-wos (ang-fra,niem,hisz,wlo) - po gimnazjum
geogr-wos-ang (ang-fra,hisz,niem,wlo) - oddział dwujęzyczny - po szkole podstawowej
Rankingi:
71
2019
Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 53 im. Anny Gotinowej
Zespół Szkół Specjalnych nr 89 >>więcej>>
Adres:ul. Skaryszewska 8
03-802 Warszawa
Dzielnica:Praga Południe − Kamionek
Telefon:+48 22 619-00-80

e-mail:zssnr89@op.pl
Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 54 im. Kazimierza Kirejczyka
Zespół Szkół Specjalnych nr 105 >>więcej>>
Adres:ul. Długa 9
00-238 Warszawa
Dzielnica:Śródmieście − Stare Miasto
Telefon:+48 22 831-18-55

e-mail:sekretariat@zss105.com.pl
LXXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku
Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku >>więcej>>
Adres:ul. Gładka 16
02-172 Warszawa
Dzielnica:Włochy − Okęcie
Telefon:+48 22 846-09-42

e-mail:szkola@narwik.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
(ang-hisz,ros) - po szkole podstawowej
geogr-ang-mat (ang-hisz,ros) - po gimnazjum
Rankingi:
83
2019
Technikum nr 9 Lotnicze im. Bohaterów Narwiku
Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku >>więcej>>
Adres:ul. Gładka 16
02-172 Warszawa
Dzielnica:Włochy − Okęcie
Telefon:+48 22 846-09-42

e-mail:szkola@narwik.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik awionik (ang-hisz,niem) - po szkole podstawowej
Technik awionik (ang-hisz,niem) - po gimnazjum
Technik informatyk (ang-niem) - po szkole podstawowej
Technik informatyk (ang-niem) - po gimnazjum
i 2 więcej
Rankingi:
390
2019
Technikum nr 7
Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. "Kolejówka" >>więcej>>
Adres:ul. Szczęśliwicka 56
02-353 Warszawa
Dzielnica:Ochota − Szczęśliwice
Telefon:+48 22 822-32-52

e-mail:zskol@edu.um.warszawa.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik elektroenergetyk transportu szynowego (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik elektroenergetyk transportu szynowego (ang-niem*) - po gimnazjum
Technik elektryk (ang-niem*) - po szkole podstawowej
Technik elektryk (ang-niem*) - po gimnazjum
i 9 więcej
Rankingi:
27
2018
Branżowa Szkoła I stopnia nr 6 im. Michała Konarskiego
Zespół Szkół im. Michała Konarskiego >>więcej>>
Adres:ul. Okopowa 55a
01-043 Warszawa
Dzielnica:Wola − Powązki
Telefon:+48 22 838-60-63

e-mail:konar@konar.info
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Kucharz (ang*) - po gimnazjum
Kucharz (ang,ros) - po szkole podstawowej
LXXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Michała Konarskiego
Zespół Szkół im. Michała Konarskiego >>więcej>>
Adres:ul. Okopowa 55a
01-043 Warszawa
Dzielnica:Wola − Powązki
Telefon:+48 22 838-60-63

e-mail:konar@konar.info
Rekrutacja w roku 2019/2020:
biol-ang (ang-niem*) - po gimnazjum
geogr (ang,niem-ang*,niem*) - po szkole podstawowej
geogr-ang (ang-niem*) - po gimnazjum
hist-ang (ang-niem*) - po gimnazjum
i 2 więcej
Rankingi:
77
2018
Technikum nr 26
Zespół Szkół im. Michała Konarskiego >>więcej>>
Adres:ul. Okopowa 55a
01-043 Warszawa
Dzielnica:Wola − Powązki
Telefon:+48 22 838-60-63

e-mail:konar@konar.info
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik hotelarstwa (ang,niem,ros*-ang*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik hotelarstwa (ang-niem*) - po gimnazjum
Technik żywienia i usług gastronomicznych (ang,niem,ros*-ang*,niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik żywienia i usług gastronomicznych (ang-niem*) - po gimnazjum
Rankingi:
391
2019
Technikum nr 11 im. Piotra Wysockiego
Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego >>więcej>>
Adres:ul. św. Jacka Odrowąża 75
03-310 Warszawa
Dzielnica:Targówek − Bródno
Telefon:+48 22 811-01-13

e-mail:poczta@wysocki.edu.pl
Rekrutacja w roku 2019/2020:
Technik ekonomista (ang-fra*,niem*,ros*) - po gimnazjum
Technik ekonomista (ang-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
Technik eksploatacji portów i terminali (ang-fra*,niem*,ros*) - po gimnazjum
Technik eksploatacji portów i terminali (ang-niem*,ros*) - po szkole podstawowej
i 10 więcej
Rankingi:
9
2018
Projekt strony: Artyści reklamy     Wykonanie: ABM Group sp. z o.o.